225CKR250M Illinois Capacitor CAPACITOR ALUM ELEC 2.2UF, 250V, 20%, RADIAL; CAPACITANCE:2.2 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:250V; ESR:113.036OHM; LIFE TIME @ TEMPERAT
Part Nnumber
225CKR250M
Description
CAPACITOR ALUM ELEC 2.2UF, 250V, 20%, RADIAL; CAPACITANCE:2.2 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:250V; ESR:113.036OHM; LIFE TIME @ TEMPERAT
Producer
Illinois Capacitor
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 225CKR250M Illinois Capacitor CAPACITOR ALUM ELEC 2.2UF, 250V, 20%, RADIAL; CAPACITANCE:2.2 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:250V; ESR:113.036OHM; LIFE TIME @ TEMPERAT)