339LBB025M2EF Illinois Capacitor CAPACITOR ALUM ELEC 33000UF 25V 20%, SNAP-IN; CAPACITANCE:33000 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:25V; ESR:0.015OHM; LIFE TIME @ TEMPERATU
Part Nnumber
339LBB025M2EF
Description
CAPACITOR ALUM ELEC 33000UF 25V 20%, SNAP-IN; CAPACITANCE:33000 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:25V; ESR:0.015OHM; LIFE TIME @ TEMPERATU
Producer
Illinois Capacitor
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 339LBB025M2EF Illinois Capacitor CAPACITOR ALUM ELEC 33000UF 25V 20%, SNAP-IN; CAPACITANCE:33000 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:25V; ESR:0.015OHM; LIFE TIME @ TEMPERATU)