106CKE200M Illinois Capacitor CAPACITOR ALUM ELEC 10UF, 200V, 20%, RADIAL; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:200V; ESR:24.868OHM; LIFE TIME @ TEMPERATURE
Part Nnumber
106CKE200M
Description
CAPACITOR ALUM ELEC 10UF, 200V, 20%, RADIAL; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:200V; ESR:24.868OHM; LIFE TIME @ TEMPERATURE
Producer
Illinois Capacitor
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 106CKE200M Illinois Capacitor CAPACITOR ALUM ELEC 10UF, 200V, 20%, RADIAL; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 20%; VOLTAGE RATING:200V; ESR:24.868OHM; LIFE TIME @ TEMPERATURE)