106PHC400K Illinois Capacitor CAPACITOR PP FILM 10UF, 400V, 10%, AXIAL; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 10%; CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPROPYLENE; VOLTAGE RATING:400V;
Part Nnumber
106PHC400K
Description
CAPACITOR PP FILM 10UF, 400V, 10%, AXIAL; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 10%; CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPROPYLENE; VOLTAGE RATING:400V;
Producer
Illinois Capacitor
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 106PHC400K Illinois Capacitor CAPACITOR PP FILM 10UF, 400V, 10%, AXIAL; CAPACITANCE:10 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 10%; CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYPROPYLENE; VOLTAGE RATING:400V;)